درباره شرکت آریا ایمن الوند

شرکت آریا ایمن الوند با بیش از 15 سال سابقه در زمینه مهندسی و طراحی و فروش و بازاریابی صنعت ایمنی و آتش نشانی و امداد و نجات توانسته است جایگاه ویژه ای در میان کارفرمایان این صنعت برای خود داشته باشد. این شرکت با داشتن نمایندگی های معتبر از شرکت های اروپایی و دفاتر فروش در کشورهای ترکیه و امارات توانسته است بالاترین کیفیت از محصولات و خدمات را از خارج از کشور در بالاترین سطح در اختیار آتش نشانان  عزیز کشورمان قرار دهد. 
این شرکت همچنین در زمینه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بسیار پیشرو عمل کرده است به گونه ای که تمامی محصولات این شرکت دارای Certificat of origin می باشند. با توجه به این که بسیاری از محصولات در زمنیه آتش نشانی وارداتی و دارای استاندارد می باشند موضوع خدمات پس از فروش و تامین خدمات و لوازم جانبی محصولات بسیار اهمیت پیدا می کند که شرکت آریا ایمن الوند این مهم را به خوبی در نظر می گیرد. 

22222

شرکت آریا ایمن الوند مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی محصولات ایمنی و آتش نشانی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند لباس آتش نشانی، دستگاه های تنفسی، کمپرسور های شارژ دستگاه تنفسی، تجهیزات حفاظت فردی  با تنوعی بی‌نظیر در آریا ایمن عرضه می‏‏‏‌شوند. آریا ایمن با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار آتش نشانی در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان آریا ایمن می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت آریا ایمن را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری آریا ایمن است.

شرکت آریا ایمن الوند از اولین دریافت کنندگان استاندارد های مدیریتی سازمانی مانند ISO 9001  با تاییدیه مرکز صلاحیت ملی ایران و به عنوان برگزیده بسیاری از مراجع و نهادهای ذی‏ربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏.

همواره یکی از اولویت‌های آریا ایمن، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای آریا ایمن بسیار مهم است که  کاربران ، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. شرکت آریا ایمن الوند از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

آریا ایمن با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های آریا ایمن محسوب می‌شود. آریا ایمن با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.